BROMANCE _ MULTIPLAYER

M. Przybyła, D. Więcek, P. Degórski

bezpłatne

 

 

Tyle pokazów “Bromancu”, tyle prób odgadnięcia kalamburów i nadal porażka za porażką… Dominik stawał na rzęsach, wchodził do materaca, wspinał się po rusztowaniach, tworzył instalacje artystyczne – nierzadko z udziałem publiczności. Michał też miał spore wsparcie – nie ma co ukrywać, bez was nie zgadłby niczego. Wszyscy wspólnie próbowaliście zgadywać, czy Dominik turlający się po podłodze jest w tym momencie naleśnikiem, rybą złapaną na haczyk, albo czy przypadkiem nie próbuje pokazać, jak się czuł na wakacjach w Grecji z tatą?

 

Teraz chcemy, żebyście Wy mieli okazję pozgadywać – możecie do naszych kalamburów dołączyć ONLINE.

 

Chyba każdy z nas doskonale pamięta tę zabawę z dzieciństwa. Hasła będą pokazywane, tańczone i zagrane. Żadnych słów! BEZ OSZUKIWANIA!!! Podobno ta gra nie wymaga żadnych umiejętności, ale to nie znaczy, że będzie łatwo. Nas, pokazujących, będzie trzech: Michał Przybyła, Dominik Więcek i Przemek Degórski #TeamBromance

 

Będziemy dla was transmitować na żywo 6 maja na fanpage’u Sceny Roboczej. Zaczynamy o 19:00, ale możecie dołączyć w dowolnym momencie przed ekranem swojego komputera, telefonu czy czego tam tylko używacie. Nie możemy na żywo, więc spotkajmy się w internetach. Zagrajmy razem. Spędźmy ze sobą czas na niezobowiązującej zabawie, bez wygranych i przegranych.

 

Jak do nas dołączyć:

 

1. Live-stream odbędzie na fanpage’u Sceny Roboczej. Startujemy o 19:00, ale można dołączyć w dowolnym momencie.

 

2. Usiądź wygodnie, przyglądaj się temu co widzisz na ekranie i koniecznie włącz głośniki! Będą również hasła muzyczne

 

3. Myślisz, że wiesz co próbujemy pokazać? Napisz w komentarzu, damy Ci znać czy jesteś blisko, czy gdzieś zupełnie w lesie…

 

4. Baw się dobrze, zaproś znajomych, spędź z nami czas i zostań do końca. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a hasła komplikują się z czasem. Na końcu czeka Was niespodzianka.