LOVE AND INFORMATION

TEATR NIEOETYKIETKOWANI​

Zatrzymajmy na chwilę nasz codzienny bieg i pomyślmy. Czy wszystkie docierające do nas każdego dnia informacje są nam potrzebne? Czy zmieniają nasz świat? Czy są w stanie go zmienić? Czy potrafimy bez nich żyć? Choć spektakl być może nie odpowiada na te pytania, to jego celem jest zmuszenie widza do refleksji nad walutą naszych czasów.

 

 

FESTIWAL TEATRÓW STUDENCKICH START

Festiwal Teatrów Studenckich START to unikalny przegląd konkursowy spektakli przygotowanych przez studentów uczelni nieartystycznych z całego kraju. Przez cztery dni imprezy odbędzie się ich aż dziesięć, a towarzyszyć im będzie cykl pokazów performatywnych i wydarzenia muzyczne. Jury, w którym zasiądą Joanna Nowak, Marcin Kęszycki oraz Juliusz Tyszka, zadecyduje o nagrodzeniu jednego z występujących teatrów nagrodą Grand Prix Festiwalu. Jest to szansa na spotkanie i konfrontację podejść do aktywności studentów w sferze kultury. Festiwalowe spektakle obejrzeć będzie można na deskach Sceny Roboczej, jak również Teatru Polskiego, Teatru Ósmego Dnia i Jeżyckim Centrum Kultury.

 

Organizatorami wydarzenia są – Stowarzyszenie Międzynarodowych Inicjatyw Kulturalnych, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.


 

Reżyseria: ​Małgorzata Baryła, Kamil Baryła
Obsada: Marta Zamora, Martyna Samiec, Agnieszka Warzycha, Anna Braun, Aleksandra Kądziołka, Sandra Zowada, Katarzyna Mamczura, Adam Wojciechowski, Rafał Dubel, Mateusz Greń, Piotr Pilch, Max Piotrowski
Czas trwania:​ 50 minut
Miasto pochodzenia​: Zabrze