NIEDZIELA Z SUKULENTAMI W KRAINIE OLIMPIA

Łukasz Antonowicz

 

9 VI / niedziela / 13:00 – 17:00 (nie krępujcie się dołączać podczas trwania! ☺️)

ul. Grunwaldzka 22 (dziedziniec przed starym Kinem Olimpia)

wstęp wolny

 

SADZENIE 🌵 SUKULENTY 🌵 OGRODY 🌵 PIKNIKI 🌵 WEGAŃSKIE PRZEKĄSKI 🌵 ZABAWA 🌵 KRAINA OLIMPIA!

 

Zaczynamy pełen warsztatowych atrakcji czerwiec w Krainie Olimpia! W niedzielę odwiedzi nas ogrodnik Łukasz, który chętnie podzieli się swoją roślinną wiedzą. W tym tygodniu dowiemy się wszystkiego o SUKULENTACH: jak je sadzić, pielęgnować, by były ozdobą mieszkań i ogrodów!

 

🌿☀🌿 SADZIMY SUKULENTY W KRAINIE OLIMPIA 🌿☀🌿

 

Łukasz pokaże też jak stworzyć ROŚLINNE ODWRÓCONE STOŁY. Ten przykładowy stworzony w trakcie niedzielnego spotkania stanie się elementem konstrukcyjnym naszej machiny ogrodniczej, wraz z zasadzonymi już wierzbami.

Całość spotkania jak zawsze w przemiłej piknikowej atmosferze: zapewniamy roślinne przekąski, zabawy i gry podwórkowe!

 

Spotkanie poprowadzi Łukasz Antonowicz – architekt krajobrazu, grafik. Od czasu ukończenia studiów prowadzi autorską działalność projektową i wykonawczą w zakresie architektury krajobrazu. Realizował zajęcia z zakresu ogrodnictwa w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Gzowskiego w Opolu. Współorganizator „Warsztatów tworzywa naturalnego” podczas festiwalu Outer Spaces, „Wierzbowych Warsztatów” w przystani portowej Stowarzyszenia Kod Krowa w Cigacicach oraz „Akcji Wikliniarskiej” podczas trzeciej edycji Rzeki Żywej. Współautor i wykonawca Wierzbaz – wierzbowych konstrukcji stworzonych w 10 poznańskich przedszkolach w ramach projektu ConnectingNature. Członek Fundacji Zielona Barć Olesno oraz Stowarzyszenia Kolektyw Kąpielisko. Interesuje się naturalnym budownictwem, zagospodarowaniem wód deszczowych oraz ekologiczną uprawą roślin.

 

 

Projekt finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jak i ze środków budżetowych Miasta Poznania pozyskanych w konkursie Centrum Warte Poznania.
#cwp2019 #poznańwspiera

 

Krainie Olimpia 2019 patronują:
Radio Afera
lazarz.pl
Głos Wielkopolski
Po-Dzielnia
www.dziecipoznan.pl
BIOrę