SZAŁ NIEBIESKICH CIAŁ – PROJEKTOWANIE

Gosia Bartosik

WSTĘP WOLNY

 

 

Już po raz trzeci zapraszamy naszych sąsiadów bliższych i dalszych, osoby zaprzyjaźnione z Olimpią i te, które chcą ją sobie trochę przybliżyć do wspólnego spędzenia wakacji w Krainie Olimpia! Przez dwa miesiące – lipiec i sierpień, na dziedzińcu na rogu Matejki i Grunwaldzkiej będą odbywały się sąsiedzkie spotkania, warsztaty plastyczne dla dzieci, spektakle teatralne: będziemy się poznawać i spędzać ze sobą miły czas!

 

W lipcu motywem przewodnim Krainy Olimpia jest KOSMOS! W pierwszy weekend widzimy się na wspólnym piknikowaniu i tańcowaniu. W kolejne oddajemy pałeczkę lokalnej artystce Gosi Bartosik, która przez trzy kolejne weekendy będzie prowadziła warsztaty plastyczne dla dzieci SZAŁ NIEBIESKICH CIAŁ, w trakcie którym będziemy tworzyć własne gwiazdy i planety – lampiony, które staną się później ozdobą dzielnicy.

 

 

14-15 VII / 11:00-16:00

 

SZAŁ NIEBIESKICH CIAŁ

 

 

PROJEKTOWANIE

 

Ołówki, farbki, pisaki w dłoń! Żeby stworzyć galaktykę, trzeba ją najpierw zaplanować! Wraz z prowadzącą będziemy projektować własne ciała niebieskie: każdy pomysł dozwolony. Rysunki i projekty przydadzą się nie tylko przy późniejszym budowaniu: staną się również podstawą do stworzenia KOSMOZINA, czyli dla większości pierwszego zbiorowego wydawnictwa!

 

_______________________________________________________________________________

 

Patronat:

 

MiastoDzieci.pl
CzasDzieci.pl

 

Projekt finansowany ze środków Miasta Poznania pozyskanych w konkursie „Centrum Warte Poznania”.