REPERTUAR DO KOŃCA ROKU

Repertuar - Scena Robocza

Najbliższe dwa miesiące to czas wielu zmian! Zmieniamy adres naszego biura – od teraz znajdziecie nas na Wronieckiej 6! Modyfikujemy nasz repertuar, aby móc dopasować się do przestrzeni, które udostępnił nam Teatr Nowy w Poznaniu oraz Fundacja Epidemia Kultury we współpracy z Galerią Malta. Jesteśmy bardzo wdzięczni_e za wsparcie! To dzięki tym podmiotom zrealizujemy nasz program, zaplanowany do końca roku.

W listopadzie i grudniu czeka Was m.in.: jedna premiera – Nowej Generacji 2022, czyli SKS: reaktywacja oraz pożegnanie z tytułem Nowej Generacji 2020, czyli Jak zupełnie zniknąć. W ramach projektu SCENA EDUKACJA, po raz pierwszy po premierze, zobaczycie Św. Pępek Świata Oli Pajączkowskiej.

Niemal cały nasz repertuar przenosimy do Galerii Malta w ramach projektu Happy Malta (poza spektaklem Nie mów nikomu, który gramy 13 listopada w Teatrze Nowym). Wstęp na wszystkie wydarzenia, odbywające się na Maltańskiej 1, jest wolny. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, więc rezerwujcie wejściówki, pisząc do nas na:

Intensywny okres za nami i przed nami. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby osiągnąć stabilizację oraz móc zaprosić Was na spektakle do naszej przestrzeni. Trzymajcie kciuki! Dziękujemy za wasze wsparcie!

maj 2024
czerwiec 2024
Nie znaleziono żadnej imprezy!
Jeśli chcecie wesprzeć nas finansowo, możecie wpłacić darowiznę na rzecz naszego Stowarzyszenia.
 
Numer konta bankowego: 95 1240 1747 1111 0010 7693 5283
 
Tytuł przelewu: “darowizna”
 
Pamiętaj! Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu). Aby odliczyć darowiznę od podatku należy zrealizować przelew z konta bankowego prywatnego lub firmowego.
Skip to content