Rusza Open Call Nowa Generacja 2024!

Nowa Generacja 2024

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Open Callu na rezydencję w Scenie Roboczej NOWA GENERACJA.

Gwarantujemy 15 000 zł, kompleksową obsługę produkcyjną, techniczną, promocyjną, organizacyjną i merytoryczną zapewnioną przez zespół Sceny Roboczej.

Nie narzucamy tematu ani formy wypowiedzi.

Jak wziąć udział?

Warunkiem jest wiek – open call jest adresowany do osób pełnoletnich, urodzonych po 31 grudnia 1988 roku (w przypadku pracy zbiorowej co najmniej połowa zespołu musi spełniać powyższy warunek wiekowy).

Aplikację w formie wypełnionego formularza zgłoszeniowego należy nadesłać na adres: nowageneracja@scenarobocza.pl w tytule maila wpisując NOWA GENERACJA 2024.

Terminy

Ostateczny termin nadsyłania prac: 14 czerwca 2024.

Ogłoszenie wyników: do 1 lipca 2024.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt przez mail nowageneracja@scenarobocza.pl

Co dla wygranych?

Laureat/ka konkursu otrzyma:

  • środki na realizację premiery teatralnej w wysokości  15 000 zł brutto;
  • kompleksową obsługę produkcyjną, techniczną, promocyjną, organizacyjną i merytoryczną zapewnioną przez zespół Sceny Roboczej;
  • możliwość korzystania ze studia Sceny Roboczej i wyposażenia technicznego, będącego w dyspozycji Organizatora w trakcie rezydencji;
  • zakwaterowanie na czas rezydencji i pokazów premierowych;
  • dokumentację fotograficzną, teaser spektaklu oraz techniczne nagranie z premiery do własnej dyspozycji;
  • możliwość kolejnych prezentacji zrealizowanej premiery w ramach repertuaru Sceny Roboczej na podstawie odrębnej umowy.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu Społeczne Miejsce Kultury SCENA ROBOCZA dofinansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

Grafika: Wiktoria Szydłowska

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Scena Robocza z siedzibą w Poznaniu, ul. Wroniecka 6, kod pocztowy 61-763, adres e-mail: biuro@scenarobocza.pl, tel. 795 577 022

2. Przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. RODO i Ustawy o Ochronie Danych Osobowych w celu wzięcia udziału w konkursie “Nowa Generacja”.

3. Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia trwania projektu.

4. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

5. Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Twoim zdaniem, przetwarzanie Twoich danych osobowych – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

Informujemy, iż Twoje dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Archiwum

Skip to content