LPW 02 – Aleksandra Boćkowska

Laboratorium Praktyk Współtwórczych #02 – spotkanie z Aleksandrą Boćkowską

Instytucje: jakie? z kim? dla kogo?
 
W ramach spotkań z cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych przyglądamy się zapleczu działania instytucji kultury. Próbujemy wskazać najważniejsze problemy, jakie są spotykane „za kulisami” działalności kulturalnej, a następnie – wspólnie z osobami uczestniczącymi – znaleźć dla nich potencjalne rozwiązania.
 
Spotkanie #2 Kim są ludzie za kulisami?
 
Przyjrzymy się pracy rozmaitych osób, które wspólnie produkują wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne. Zastanowimy się nad tym, w jaki sposób podkreślić i zadbać o ich podmiotowość.
 
Naszą gościnią będzie Aleksandra Boćkowska – dziennikarka, redaktorka, reporterka. Współpracuje m.in. z „Dwutygodnikiem”, „Wysokimi Obcasami Extra” i „Vogue”. Jest autorką książek, m.in. „To wszystko nie robi się samo. Rozmowy na zapleczu kultury”, „Można wybierać. 4 czerwca 1989″, „Księżyc z peweksu. O luksusie w PRL” (wyd. Czarne).
 
Spotkanie poprowadzi Miłosz Markiewicz – doktor nauk humanistycznych zatrudniony w Katedrze Teatru i Sztuki Mediów UAM, badacz przemocy strukturalnej w instytucjach kultury. Kurator cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych w Scenie Roboczej.
 
Dla kogo: osób pracujących w instytucjach, animujących i produkujących, a także dla wszystkich tych, których ciekawi przyszłość instytucji
Gdzie: Studio SCENA ROBOCZA (ul. Wroniecka 6)
Kiedy: 16 maja w godzinach 18:00-20:00
Za ile: wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy przez mail bilety@scenarobocza.pl
 
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera
  • Czas trwania:

    120 minut

  • Wiek:

    14+

Data

16/05
Upłynął termin ważności!

Czas

18:00

Lokalizacja

Studio Scena Robocza
ul. Wroniecka 6 Poznań, 61-763
Kategoria

Organizator

Scena Robocza
Telefon
795 577 022

Możliwość komentowania została wyłączona.

Skip to content