Laboratorium Praktyk Współtwórczych 3

Laboratorium Praktyk Współtwórczych #03 – spotkanie z Darią Sobik

Instytucje: jakie? z kim? dla kogo?
 
W ramach spotkań z cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych przyglądamy się zapleczu działania instytucji kultury. Próbujemy wskazać najważniejsze problemy, jakie są spotykane „za kulisami” działalności kulturalnej, a następnie – wspólnie z osobami uczestniczącymi – znaleźć dla nich potencjalne rozwiązania.
 
Spotkanie #3 Zmęczenie i wypalenie w kulturze
Będziemy przyglądać się tematowi wypalenia zawodowego oraz zmęczenia pracą. To tematy coraz częściej podnoszone już nie tylko wobec krytyki korporacyjnego modelu pracy, ale również w związku z kulturalną nadprodukcją i koniecznością wykonywania wielu zadań spoza kompetencji osób pracujących w instytucjach kultury.
 
Naszą gościnią będzie Daria Sobik – dramaturżka, dramatopisarka. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim oraz wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Licznie nagradzana i publikowana. Autorka dramatu “Zmęczone” o pracy w teatrze, pisanego z perspektywy biura teatralnego.
 
Spotkanie poprowadzi Miłosz Markiewicz – doktor nauk humanistycznych zatrudniony w Katedrze Teatru i Sztuki Mediów UAM, badacz przemocy strukturalnej w instytucjach kultury. Kurator cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych w Scenie Roboczej.
 
Dla kogo: osób pracujących w instytucjach, animujących i produkujących, a także dla wszystkich tych, których ciekawi przyszłość instytucji
Gdzie: Studio SCENA ROBOCZA (ul. Wroniecka 6)
Kiedy: 13 czerwca w godzinach 18:00-20:00
Za ile: wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy przez mail bilety@scenarobocza.pl
 
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera
  • Czas trwania:

    120 minut

  • Wiek:

    14+

Data

13/06
Upłynął termin ważności!

Czas

18:00

Lokalizacja

Studio Scena Robocza
ul. Wroniecka 6 Poznań, 61-763
Kategoria

Organizator

Scena Robocza
Telefon
795 577 022

Możliwość komentowania została wyłączona.

Skip to content