MORŚWIN, AUTOR RAFAŁ LATOSZEK

MORŚWIN – Tekla/Świetlicki/Owczarek

Morświn powstał, bo musiało się tak stać! Najpierw byli Tekla i Marcin, Tekla gra na basie, a Marcin nie gra, ale gada, zakładali różne zespoły, najpierw grali jako duet, a potem zaczęli jako trio, a potem jako kwartet, a kiedyś grali jako kwintet.

W roku 2020 nagrali suitę Rewolucjaaaa, gdzie podmiotów wykonawczych jest aż czternaście. W czasie najstraszliwszej izolacji kilkunastu polskich artystów, na prośbę duetu, nagrało na swoich instrumentach, zupełnie niezależnie od siebie, to co grało w ich duszach. Marcin Świetlicki i Małgorzata Tekiel zespawali, posklejali te dźwięki i tak właśnie powstała suita Rewolucjaaa. Zupełnie naturalne było zaproszenie do zespołu Alicji Białej, która wraz z Dorotą Kwiatkowską, zrobiła film. Karrot Kommando wydało debiutancką płytę Morświna, na której znalazła się Rewolucjaaa i kilka przebojowych piosenek.

Trzon zespołu to Małgorzata Tekla Tekiel – bas, Marcin Świetlicki – głos, Paulina Owczarek – saksofon barytonowy. W zespole prawdopodobnie grają ponadto inni wybitni muzycy polscy. Niektórzy jeszcze o tym nie wiedzą.
Gramy muzykę ponadgatunkową. Głośno i cicho. Szybko i wolno. Na siedząco, na stojąco, nawet na leżąco.

Koncertujemy 31 maja o 19:00 w Studio Scena Robocza (Wroniecka 6)
Bilety w cenie 70 zł dostępne na bilety24.pl (https://bit.ly/49Tih97)


Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

 

  • Czas trwania:

    60 minut

  • Wiek:

    14+

Data

31/05

Czas

19:00

Szczegółowe informacje

kup bilet

Lokalizacja

Studio Scena Robocza
ul. Wroniecka 6 Poznań, 61-763
Kategoria

Organizator

Scena Robocza
Telefon
795 577 022
kup bilet

Możliwość komentowania została wyłączona.

Skip to content