MAJÓWKOWY PIKNIK W KRAINIE OLIMPIA

🌳🌳🌳 MAJÓWKOWY PIKNIK W KRAINIE OLIMPIA 🌳🌳🌳

 

PIKNIK PRZENIESIONY NA 5 MAJA ZE WZGLĘDU NA ZAŁAMANIE POGODY

 

 

5 V / niedziela / 13:00 – 17:00 (nie krępujcie się dołączać podczas trwania! ☺️)
ul. Grunwaldzka 22 (dziedziniec przed starym Kinem Olimpia)
wstęp wolny

 

 

🌳🌼🌿 To był maj, pachniała KRAINA OLIMPIA! 🌳🌼🌿

 

 

W kwietniu przeprowadziliśmy wiosenne porządki, zasadziliśmy aleje wierzbową, wspólną rabatkę i zrobiliśmy własne donice na rośliny! W tym tygodniu zasłużony, majówkowy odpoczynek!: zapraszamy na piknikową niedzielę w Krainie Olimpia! 🌳 Posadzimy kwiaty, pogramy w podwórkowe gry i zrobimy makietę placu, na której zaznaczać będzie można swoje koncepcje.

Gwarantujemy też przekąski wprost z roślinnej kuchni!

Zachęcamy do przynoszenia własnych nasion, sadzonek, koców czy gier podwórkowo-piknikowych.

🌳🌳🌳 Ogród Krainy Olimpia się tworzy (ma już pierwsze liście)! 🌳🌳🌳

 

 

🌼 W tym roku w Krainie Olimpia towarzyszyć będzie nam roślinność, ekologia i ogrodnictwo. 🌿 Wspólnie będziemy zazieleniać dziedziniec przed starym kinem Olimpia, by stał się dla wszystkich mieszkańców ostoją w mieście. Zaczynamy już na wiosnę, by latem, podczas warsztatów, cieszyć się efektami naszej pracy! Zapraszamy dzieci, dorosłych, seniorów, wasze psy, koty i przyjaciół – DOTKNIJMY ZIELENI! 🌻

Spotkanie będzie odbywać się w godzinach od 13 do 17, jednak ma charakter otwarty: nie krępujcie się dołączać podczas trwania.

 

 

 

Projekt finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jak i ze środków budżetowych Miasta Poznania pozyskanych w konkursie Centrum Warte Poznania.
#cwp2019 #poznańwspiera