„PRZECIW PRZEMOCY” *finisaż wystawy* // koncert towarzyszący

4 IX / 19:00

 

Zapraszamy Was na finisaż wystawy „Przeciw przemocy” kuratorowanej przez Gabi Skrzypczak, który zwieńczy koncert kolaboracji PARNEPAR + QX.

Eksperymentalny post-punk i melancholijny noise, czy to połączenie jest możliwe? Zdecydowanie tak! Przygotujcie się na ciekawe brzmienie, które długo nie uleci z Waszych uszu.

 

PARNEPAR

  • art punk • post-punk • no wave •

Chorwackie trio porusza się w klimacie eksperymentalnego post-punka czy też art punka. Nieoczywiste melodie przepełnione są lokalnym urokiem stolicy Chorwacji i skrywają sporo odniesień do nowej fali lat 80 z terenów byłej Jugosławii. W zeszłym roku wydali swój debiutancki długogrający album „Dobar Dan, Izvolite”, który ukazał się nakładem Doomtown Records.

BC: https://parnepar.bandcamp.com/

 

QX

  • emotional noise pop •

Ten trzyosobowy projekt łączy w sobie energię życiową. Wolę przetrwania. Zatapiając korzenie w teraźniejszości wypuszcza listki w przyszłość. W konfiguracji Natalia Kozłowska (gitara, wokal, grająca w Mucha Ladaco) pływa wraz z Marcinem Haremzą (perkusja w UGORY) oraz MiMi (bas, grający w Złota Jesień) szukając harmonii i spokoju. Dorobek porusza się pomiędzy światem metafizyki, emocji i techniki wykonawczej oraz pokonywania swoich własnych lęków i trudności.

YT: https://www.youtube.com/watch?v=Mh6J5SVO2j0

 

Bilety dostępne będą na miejscu!

 

Wlotka: 25PLN i więcej*

*część środków ze sprzedaży biletów wesprze zbiórkę na proces tranzycji naszej przyjaciółki Olgi.