SNACZ GEJM: VITAY POZNANIU

1 VI / 19:00 

1 VI / 21:00

 

BILETY: https://tinyurl.com/snaczgejmvp

 

 

VITAY Poznaniu!

 

Po raz pierwszy przywozimy ze sobą SNACZ GEJM prosto do Sceny Roboczej w Poznaniu, które odbędzie się 1 lipca!

 

Czy Edyta Górniak połączy się wreszcie z siecią 5G? Jakie referendum przygotuje dla nas Szymon Hołownia? Czy Kasia Dowbor wyremontuje Hostel Stonewall?

Poznaj odpowiedź na te (lub podobne) pytania, uczestnicząc w pierwszym w Polsce komediowym show opartym na formule telewizyjnego „Match Game” i parodii w wydaniu RuPaul’s Drag Race. Polskie Gwiazdy spotkają się z komikami, komiczkami, drag queens i drag kings, wcielającymi się w celebrytów z pierwszych i ostatnich stron gazet.

 

Wydarzenie odbywa się w ramach Poznań Pride Week i odbywa się w współorganizacji z Grupą Stonewall oraz Sceną Roboczą. ❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎

 

Czy uczestnikom uda się tak samo odpowiedzieć na podchwytliwe pytania, czerpiące z polskiej popkultury? Kto wywoła dramę roku? Komu doleją kwasu do napoju? Kto zaskoczy publiczność najbardziej?

 

W roli prowadzącej wystąpi nieoceniona, uwielbiana przez wszystkich Shady Lady – gwiazda polskiej sceny Drag. Podejrzanie duża kobieta. Na scenie łączy styl: kicz i bicz. Vogue Polska i Italia covergirl. Nadal czeka na telefon od Anny Wintour.

 

W roli celebrytów, gwiazd większego i mniejszego formatu wystąpią:

 

💛 Twoja Stara – ikona polskiego dragu. Glam clown. Baba z wąsem. Bywa tu i tam. Gra w teatrze, stoi na scenie i czasami wykonuje inne cudaczenie. Czy tym razem na potrzeby Snacz Gejm zgoli wąsa?

 

💚 V___rona – Pani Mecenas polskiego dragu. Gwiazda poznańskiej sceny drag, którą pokochaliście za wcielenie Elżbiety Jaworowicz lubującej się w Perle podczas pierwszego Snacz Gejm Spolsky. Brudaska, performerka, kombinatorka. Raven polskiego dragu – nigdy pierwsza, zawsze druga. Jej występy zawsze powodują niekończącą się karuzelę śmiechu.

 

💜 Vanessa de la Cruz – osoba dobrze sytuowana, filantropka, przyjaciółka gwiazd. Znacie ją jako współprowadzącą Lip Sync Battle i Lip Sync Ekstrawaganza w Resorcie Komedii. Artystka, performerka, piosenkarka, pionierka dobrych rad. Zapomniała portfela i musi pożyczyć drobną kwotę, ale na pewno odda.

 

💙 Ala Urwał – legenda, ikona, SNACZ GEJMowa debiutantka. Ukończyła kursy znajomości gatunków mastodontów.

 

🧡 Martyna Cytryna – osobowość sceniczna, postaciowa zmiennokształtność, ludzki kameleon z Resortu Komedii. Czujnym okiem tworzy klony. Nikt nie wie gdzie dokładnie znajduje się jej laboratorium. Improwizatorka, komediantka, kobieta tysiąca twarzy.

 

Przyjdź i zobacz, w kogo się wcielą! Wydarzenie jest improwizowane i gramy je dwukrotnie w reżimie sanitarnym – o 19 i o 21.

 

Wydarzenie ma charakter komediowy i, choć nie poprosimy Cię na wejściu o dowód osobisty, jest przeznaczone dla widzów pełnoletnich.