Zbiórka elektrośmieci do spektaklu „Wszystko się zmieni”

Czas na letnie porządki!

 

Macie jakieś stare telefony których żal wyrzucić? Walkman od mamy co dawno nie działa ale serce pęka na myśl o śmietniku, bo wybitnie się z nim zżyłyście? Szansa na drugie życie dla nich, a dla was wolne miejsce w domu, udział w spektaklu naszych rezydentów i bilet na przedpremierowy pokaz specjalny w lipcu!

 

W ramach przygotowań do lipcowej premiery „Wszystko się zmieni”, zapraszamy do podzielenia się swoimi historiami i towarzyszami elektronicznych podróży.

 

Zbiórka elektrośmieci będzie odbywać się w dniach 8-12.06 (pon- pt) w godzinach 16:00-18:00 w siedzibie Sceny Roboczej.

 

Poza zbieraniem niepotrzebnych sprzętów potrzebujemy waszych historii i opowieści o elektrokompanach planujemy sfilmować i włączyć do spektaklu „Wszystko się zmieni”.

 

Bez obaw – twój udział może być anonimowy.

 

Jeśli nie możesz do nas przyjść w tych godzinach, skontaktuj się z nami mailowo i wspólnie spróbujemy znaleźć inny termin.

 

📧 edukacja@scenarobocza.pl

 

PRZESZUKAJ SZUFLADY I PODZIEL SIĘ

 

Podobno statystyczny Polak/statystyczna Polka trzyma w swojej szufladzie dwa nieużywane/zepsute telefony. Przeszukaj zakamarki swojego mieszkania i przynieś nam swoje osobiste elektrośmieci!

 

Wykorzystamy je do budowy scenografii w duchu zero waste i z recyklingu. Artyści i artystki pragną również utrwalić w formie video historie związane z osobistym sprzętem elektronicznym. Mają stać się one częścią spektaklu “Wszystko się zmieni”, którego premiera zaplanowana jest na 24 lipca.

 

Każda osoba, która podzieli się z nami elektrośmieciami i historiami otrzyma od nas specjalne zaproszenie na pokaz przedpremierowy 23 lipca.

 

Czego poszukujemy?

 

➡️ telefonów
➡️ laptopów
➡️ tabletów
➡️ walkmanów, discmanów, odtwarzaczy mp3
➡️ zegarków elektronicznych
➡️ słuchawek
➡️ tamagochi, konsol kieszonkowych (GameBoy, PSP itp.)
➡️ wibratorów i innych gadżetów elektryczno-erotycznych
➡️ golarek, maszynek, depilatorów
➡️ różnych innych sprzętów osobistych elektronicznych

 

Sprzęty mogą być w różnym stanie (działające, niedziałające, półdziałające) – ważne, żeby były sprzętami osobistymi (odpadają więc roboty kuchenne, pralki, głośniki, radioodbiorniki).