ZIELEŃ W RUCH! Wiszące ogrody.

Agnieszka Różyńska

🌵🌱🍃 ZIELEŃ W RUCH! Wiszące ogrody dla dzieci i dorosłych 🌵🌱🍃

 

21 VII / niedziela / 11:00 – 16:00 (nie krępujcie się dołączać podczas trwania! ☺️)
ul. Grunwaldzka 22 (dziedziniec przed starym Kinem Olimpia)
wstęp wolny

 

SADZENIE 🌵 KOKEDAMA 🌵 WISZĄCE OGRODY 🌵 RODZINA 🌵 ROŚLINY 🌵 ZABAWA 🌵 KRAINA OLIMPIA!

 

 

Warsztaty z tworzenia wiszących ogrodów techniką kokedama mają charakter otwarty i skierowane są do odbiorców w różnym wieku. Szczególnie ważnymi uczestnikami będą dla nas rodzice z dziećmi oraz babcie i dziadkowie z wnukami. Dlaczego? Gdyż podczas wspólnego sadzenia i pielęgnacji roślin, budują się piękne i silne relacje – oparte na wspólnym grzebaniu w ziemi!

 

Uczestnicy i uczestniczki będą mieli możliwość poznania niebanalnej uprawy roślin i stworzenia własnej, wiszącej kompozycji roślinnej. Odkryją techniki tworzenia efektownych upraw i będą mieli możliwość posadzenia (być może swojej pierwszej w życiu?) rośliny. Wiszące ogrody są też oryginalną dekoracją mieszkania, balkonu czy tarasu, więc efektem pobocznym naszych zajęć, będzie ukwiecenie sąsiedzkich balkonów dawnego Kina Olimpia. Warsztaty poprowadzi Agnieszka Różyńska.

 

🌳🌱🍀☀🍀🌿🌲

 

Projekt finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jak i ze środków budżetowych Miasta Poznania pozyskanych w konkursie Centrum Warte Poznania.
#cwp2019 #poznanwspiera

 

Krainie Olimpia 2019 patronują:
Radio Afera
lazarz.pl
Głos Wielkopolski
Po-Dzielnia
www.dziecipoznan.pl
BIOrę