Warsztaty teatralne dla dzieci

SCENA ROBOCZA zaprasza najmłodszych na wspólne tworzenie!

Warsztaty teatralne dla dzieci to wyjątkowa okazja dla młodych artystów, aby odkryć swoje talenty i rozwijać umiejętności teatralne. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli możliwość wcielenia się w różne role, eksperymentowania z ruchem i głosem.

Nasze warsztaty są zaprojektowane tak, aby dzieci w przyjazny sposób poznały podstawy teatru. Poprzez różnorodne ćwiczenia i gry, uczestnicy nauczą się ekspresji emocji i pracy zespołowej.

Nasi profesjonalni instruktorzy są doświadczonymi aktorami i pedagogami, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapewnią one dzieciom odpowiednie wsparcie i indywidualną uwagę, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

Praca warsztatowa nie tylko rozwija umiejętności artystyczne, ale także wpływa pozytywnie na rozwój osobowości i pewność siebie. Poprzez kreatywność, wyobraźnię oraz kontakt z innymi dziećmi, uczestnicy będą mogli wyrazić się w pełni i odkryć swoją indywidualność. Dzieci będą miały okazję wystąpić na małej scenie, na której będą mogły zaprezentować swoje umiejętności rodzicom i bliskim. To niezwykłe przeżycie, które dodatkowo wzmocni ich pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą odkrywać świat teatru i rozwijać swoje talenty. Nasze warsztaty teatralne będą dla nich niezapomnianym doświadczeniem w pełnym kreatywności i radości atmosferze!

  • Dla kogo: dzieci w wieku 7-12 lat
  • Gdzie: w Studio SCENA ROBOCZA (ul. Wroniecka 6 w Poznaniu)
  • Kiedy: 8 spotkań w środy w godzinach 16:00-18:00 (zaczynamy 25 października, a kończymy pokazem 16 grudnia)
  • Płatność: 160 zł, płatne z góry za cały cykl warsztatów 
  • Zapisy na bilety@scenarobocza.pl
  • Zajęcia prowadzone w języku polskim i ukraińskim
Nastia

Koordynatorka warsztatów:

Anastasiia Miedviedieva – aktorka, reżyserka, instruktorka teatralna, animatorka kultury; organizuje i koordynuje międzynarodowe projekty teatralne. Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Sztuki w Charkowie (Ukraina) na wydziale Aktor Teatru Animacji. Od 2014 r. pracuje w Polsce oraz za granicą jako aktorka i instruktorka teatralna w obszarze social community art oraz przy międzynarodowych projektach skupiających się na integracji społeczności wielokulturowej.

fot. Zdzisław Orłowski

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

Facebook
Twitter
LinkedIn

Archiwum

Skip to content