Laboratorium Praktyk Współtwórczych

Laboratorium praktyk współtwórczych

Instytucje: jakie? z kim? dla kogo?

 

Zapraszamy na nowy cykl – Laboratorium Praktyk Współtwórczych. W ramach spotkań i dyskusji przyjrzymy się zapleczu działania instytucji kultury. Spróbujemy wskazać najważniejsze problemy, jakie są spotykane „za kulisami” działalności kulturalnej, a następnie – wspólnie z osobami uczestniczącymi  – znaleźć dla nich potencjalne rozwiązania.

 

Spotkanie #1 Wprowadzenie do przemocy strukturalnej

Jakie metody pracy współtwórczej możemy wyznaczyć? Czym są praktyki współtwórcze i dlaczego mogą być one sposobem na wyjście z rozmaitych kryzysów współczesności?

 

Spotkanie poprowadzi Miłosz Markiewicz – doktor nauk humanistycznych zatrudniony w Katedrze Teatru i Sztuki Mediów UAM, tłumacz na język polski prac Bernarda Stieglera, badacz przemocy strukturalnej w instytucjach kultury, który jako ekspert i konsultant współpracuje od wielu lat z licznymi placówkami w kraju. Kurator cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych w Scenie Roboczej.

 

Dla kogo: osób pracujących w instytucjach, animujących i produkujących, a także dla wszystkich tych, których ciekawi przyszłość instytucji 

Gdzie: Studio SCENA ROBOCZA (ul. Wroniecka 6)

Kiedy: pierwsze spotkanie 4 kwietnia w godzinach 18:00-20:00

Za ile: wydarzenie bezpłatne

Zapisy: bilety@scenarobocza.pl

 

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

Facebook
Twitter
LinkedIn

Archiwum

Skip to content