Scena Fest – Scena Robocza

ScenaFest10!

AKTUALIZACJA:

PRZENOSIMY FESTIWAL DO JURTY! WEJŚCIE NA CAŁE WYDARZENIE BEZPŁATNE!

Z uwagi na rozwój sytuacji, jesteśmy zmuszeni_one lekko przesunąć miejsce Festiwalu. Nie odchodzimy jednak daleko, bo przed budynek – do przytulnej jurty. 

Decyzja uwarunkowana jest tym, że nie chcemy, aby nasza publiczność była przedmiotem jakiegokolwiek sporu, chociaż nieprawdą jest, że budynek stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia osób w nim przebywających. Mamy zamiar zadbać o to, aby atmosfera była jak najbardziej przyjazna. Od czwartku do niedzieli będzie trwał nasz festiwal plenerowy, na którym każdy_a znajdzie dla siebie przestrzeń. Spektakle i wszystkie inne wydarzenia odbędą się w jurcie. Załóżcie coś ciepłego i chodźcie świętować z nami! Informujemy jednocześnie, że osoby, które kupiły bilety przez bilety24, otrzymają zwrot pieniędzy. 

Festiwal w całości (ze wszystkimi spektaklami) będzie otwarty dla Was za darmo. Zainteresowanych wsparciem finansowym zachęcamy do wpłacenia darowizny na rzecz Stowarzyszenia Scena Robocza. 

Numer konta bankowego: 95 1240 1747 1111 0010 7693 5283.
Tytuł przelewu: “Darowizna”.

Jeśli chcecie postawić świeczkę na naszym torcie, przyjdźcie z urodzinowym zniczem.

Dziesięć lat minęło… a za nami 40 premier, ponad 1000 wydarzeń – warsztatów, wystaw, działań edukacyjnych, koncertów – 10 lat dzielenia się naszymi kompetencjami, 10 lat budowania Społecznego Miejsca Kultury, 10 lat budowania zaufania, 10 lat budowania przestrzeni dla otwartego dialogu. 

Nasze 10. urodziny nie mogą być niewidoczne. Hucznie świętujemy na ScenaFest10! A Wy razem z nami!

ScenaFest10! to 6 wyjątkowych spektakli; to rodzinna potańcówka, dziewczyńskie piosenki, wspólny brunch i animacje dla dzieci! ScenaFest10! to także przestrzeń do rozmowy; rozmowy o nas, o kulturze, o Poznaniu, o przyszłości. Skoro będziemy rozmawiać o kulturze to nie może zabraknąć dyskusji z Forum Przyszłości Kultury

“Organizacje kulturalne funkcjonujące w trzecim sektorze z coraz większym trudem utrzymują się na powierzchni. (…) Niech nasza dyskusja będzie poszerzeniem wyobraźni, pierwszym krokiem na drodze ku reformie społecznego sektora kultury. “

ScenaFest10! to poznańskie Dionizje, otwarte dla wszystkich. Zabierzcie znajomych_e, rodzinę albo przyjdźcie sami_e! Spotkajmy się razem i celebrujmy ten czas!

Spektakle, które zagramy podczas ScenaFest10!:

  • Podróże przez sny. I powroty / Trzeci Teatr Lecha Raczaka + Targanescu
  • Rodzina / Circus Ferus
  • Zegar bije / D. Skibiński, J. Hałas
  • Bromance / M. Przybyła, D. Więcek
  • Tragedia w lumpeksie, czyli opowieść o przeciętnym Polaku (i Polce) / Circus Ferus
  • Dziewczyny opisują świat / A. Jakubczak

Gdzie nas znajdziesz?

Podziel się tym wydarzeniem:

Skip to content